Jednokřídlé a dvoukřídlé balkonové dveře jsou klasickým řešením vstupu na balkon či terasu v rodinných domech i v panelových bytech. Konstrukčně se velmi často integrují se sousedními okny. Jsou určeny ke spojení obytné místnosti s vnějším prostorem. Významnou konkurenční výhodou našich výrobků je vynikající poměr mezi vysokou užitou hodnotou a přijatelnou cenou.

Profily balkonových dveří jsou totožné s profily okenními.

Balkonové dveře vyrábíme nejčastěji z plastu, ale také ze dřeva, hliníku a dřevohliníku. Sestavu dveří a okna můžeme dodat ve stejném materiálu, stavební hloubce, designu, barvě i dekoru, takže spolu dokonale splynou. U všech materiálů a profilů si můžete vybrat z mnoha barev a dekorů. Velmi častou volbou zákazníků jsou plastové dveře s imitací zlatého dubu. Křídla balkonových dveří lze otevírat dovnitř i ven. Otevírají-li se ven, jsou osazeny speciálními bezpečnostními panty. Typické balkonové dveře jsou jedno nebo dvoukřídlé. Všechny balkonové dveře lze vyrobit jako bezbariérové a uzamykatelné.

Užitnou hodnotu nových jednokřídlých či dvoukřídlých balkonových dveří můžete zvýšit pořízením vhodných klik a madel. Prohlédněte si i nabídku žaluzií, které brání přehřívání místnosti v parných letních dnech. Pro balkonové dveře větších rozměrů doporučujeme volit robustnější a tvarově stabilnější profily. Naši pracovníci vám ochotně poradí.