Klasika v moderním provedení

Dvoukřídlá garážová vrata jsou žádanou alternativou k sekčním a posuvným vratům. Jsou vhodná jak pro rekonstrukce, tak i pro novostavby. Dvoukřídlá vrata můžete používat jako dveře pro vstup osob do garáže.

Samostatné vstupní dveře do garáže

Ke garážovým vratům můžete objednat i vstupní dveře mimo vrata ve stejném designu, vyrobené z pevných hliníkových profilů, jako dvoukřídlá vrata.

Moderní vzhled, elegantní design a vysoká užitná hodnota, jsou vlastnosti, které charakterizují dvoukřídlá garážová vrata TRIDO.

Stavební připravenost

Stavební připravenost je prvním a velice důležitým krokem před montáží nových dvoukřídlých vrat, proto jí věnujeme maximální pozornost. 

V rámci komplexní podpory Vám rádi poskytneme veškeré informace týkající se stavební připravenosti Vaší stavby.

Prostřednictvím našich smluvních partnerů si také můžete objednat schůzku či prohlídku stavby spolu s odbornou konzultací, díky které ušetříte čas i náklady a můžete se dozvědět o nejvhodnějším řešení pro Váš projekt.

OL - ostění levé
OP - ostění pravé
VN - výška nadpraží
SŠ - stavební šířka
SV - stavební výška

Technické řešení

Křídla vrat na míru, podle vašich potřeb

Systém hliníkových profilů umožňuje variabilitu konstrukce vratových křídel a rámu, širokou nabídku variant prosklení křídel i výrobu nadsvětlíků.

Společně s doplňky pro bezpečné otevření a uzavření navrhneme ideální řešení pro vaši garáž.

Skládací křídlová vrata v provedení 2+1

Inovativní praktické řešení spojuje výhody křídlových a skládacích vrat. Třetinu vrat tvoří otočné křídlo s klikou, není nutné otevírat celá vrata.

Design

Design podle vašich představ

Základní barvy rámu dvoukřídlých vrat a zárubně jsou bílá RAL 9016, stříbrná RAL 9006 a antracit RAL 7016.

Základní barvy klik a pantů jsou bílá RAL 9016, stříbrná RAL 9006, černá 9005 a bronz. Rámy, zárubně, panty i kliky lze i případně lakovat do libovolné barvy z RAL vzorníku.

Laminace rámů a zárubní je možná pouze jednostranně.

Vratové křídlo je složeno ze 4 a více sekcí jako výplň v rámu a jsou standardně umístěny vodorovně. Svislé provedení nutno konzultovat.

Typy panelů garážových vrat jsou shodné jako u sekčních garážových vrat.