Pokud máte garážová vrata s dveřmi, tak nemusíte při vstupu do garáže otevírat celá vrata. Tím se zamezí úniku tepla. Navíc se dveřmi ve vratech jednoduše a pohodlněji dostanete do garáže. Díky nízkému prahu dveří jimi můžete bezpečně projít, případně projet s kočárkem nebo na kole. Získáte tak samostatný a navíc bezbariérový vstup do domu. Integrované dveře lze umístit jak na střed vratového křídla, tak i po stranách.

Technické řešení

Garážová vrata s dveřmi se stejně jako jiná sekční vrata otevírají pod strop garáže. Aby nedošlo k vysunutí vrat, když jsou dveře otevřené, jsou opatřena speciálním snímačem, který zabrání otevření vrat. Současně jsou osazeny samo-zavíračem, který zajistí okamžité zavření dveří ihned po průchodu.

Na pohled poznáte dveře ve vratech pouze podle hliníkového rámu, který může být v eloxované stříbrné barvě nebo lakovaný stejnou barvou jako vrata dle vzorníku RAL – záleží jen na vás.

Dveře jsou opatřeny kováním klika/klika nebo klika/koule, uzamykání je řešeno zámkovou vložkou s možností montáže bezpečnostního kování.

Garážová vrata s dveřmi

Parametry