Hliníková okna umožňují začlenění do velkých prosklených ploch i celých fasád. Pevnost hliníku chrání okna před nechtěným i záměrným poškozením. Tvarová stálost garantuje přesný chod a spolehlivou funkčnost po celou dobu životnosti i při intenzivnějším používání na frekventovaných místech. Vybrat si můžete z dvojskel a trojskel standardních, protihlukových, bezpečnostních, se solárním ziskem nebo se solárním útlumem.

Hliníková okna vyrábíme v rozměrech, tvarech a konfiguracích podle potřeb konkrétního projektu. Maximální rozměry konstrukce se liší podle jednotlivých profilů. Hliníková okna jsou vybavena špičkovým kováním SIEGENIA, SAVIO RIBANTA, SOBINCO nebo WINKHAUS.

Povrch hliníkových profilu je opatřen nástřikem pomocí práškového lakování, kašírování folií nebo eloxováním. Na výběr je přes 200 barev ze vzorníku RAL a řada dekorů.

Zásadní vliv na tepelně a hlukově izolační vlastnosti okna má zasklení. Zejména u velkých hliníkových posuvných dveří je důležitá také otázka bezpečnosti. K výrobě hliníkových oken používáme špičková skla předních evropských výrobců.