Naše společnost IKS-MARKETING, s.r.o. je výhradním dovozcem odvětrávané fasády Marmoroc pro Českou a Slovenskou republiku. Od založení firmy v roce 1991 a jejího následného přejmenování v roce 1995 jsme načerpali mnoho praktických zkušeností.

Zabýváme se dodávkou a montáží zateplovacích systémů a odvětrávaných fasád, soklů, oken, dveří i garážových vrat. Dodáváme parapety, žaluzie i sítě proti hmyzu. Provádíme návrhy, realizace, zaměření, demontáž i likvidace a zajišťujeme zednické práce.

Registrace

Název subjektu: IKS-MARKETING, s.r.o.
IČO: 64941302
Spisová značka: C 42234 vedená u Městského soudu v Praze
Den zápisu: 22. prosince 1995
Sídlo: Na návsi 525/6, Dolní Měcholupy, 111 01 Praha 10

Zateplování fasád

Odvětrávaná fasáda neboli zateplovací systém MARMOROC je založený na principu odvětrané, oddilatované fasády a je určený zejména pro obklady a zateplováni vnějších plášťů budov. Skládá se z nosné kovové konstrukce, betonových obkladových desek a tepelné izolace.

Okna a dveře

Plastová okna značek SALAMANDER, Veka a RI Line mají profil s moderním, nadčasovým a funkčním designem. Odolávají všem venkovním vlivům a propůjčí vašemu domovu přesně takovou atmosféru, jakou si přejete. Vysoce kvalitní plastové dveře značek SALAMANDER, Veka a RI Line chrání, stíní a jsou estetickým oddělením vnějšího a vnitřního světa.

AL prvky profil Ponzio a dřevěné prvky - všechny prvky vyráběny v ČR

Parapety

Vnitřní plastové parapety jsou vyráběny extruzí PVC s povrchem chráněným PVC nebo CPL fólií. Venkovní pozinkované parapety se varábějí z ohýbaného pozinkovaného plechu s povrchovou úpravou polyesterovou barvou. Venkovní hliníkové parapety jsou vyráběny z hliníku metodou vysokotlaké extruze.

Žaluzie, rolety, markýzy

V našem sortimentu najdete integrované žaluzie ScreenLine®, horizontální, vertikální i dřevěné žaluzie do interiéru. Nabízíme i venkovní žaluzie, které jsou aktuálně nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem a venkovní rolety tvořící stínící, izolační a bezpečnostní prvek. Nabízíme i sítě proti hmyzu, markýzy a textilní roletky.

Garážová vrata

Výsuvná sekční garážová vrata tvoří spolehlivé, tepelně-izolační a estetické řešení s nadstandardními záručními podmínkami. Posuvná sekční garážová vrata představují jedinečné řešení bez snížení výšky místnosti s průchodem i při částečném otevření. Pohony bran jsou kvalitní, spolehlivé a s vysoce moderním designem.