Vrata se místo nahoru posunují vertikálně (do boku k vnitřní stěně garáže). Jsou vhodná pro atypické místnosti i jako náhrada za vrata s dveřmi.

Posuvná garážová vrata vám umožní snadno garáží procházet – vrata totiž stačí otevřít jen na šířku postavy. To je výhodné nejen v zimních měsících, kdy z garáže neuniká v takové míře teplo, ale i tehdy, když nechcete, aby do ní při částečném otevření bylo vidět.

TRIDO vyrábí posuvná vrata přímo na míru z kvalitních komponentů určených pro vysoké provozní zatížení a tichý chod.
Konstrukce a povrchová úprava zajišťují vysokou provozní spolehlivost a dlouhou životnost.

Stavební připravenost

Stavební připravenost je prvním a velice důležitým krokem před montáží nových vrat, proto jí věnujeme maximální pozornost. V rámci komplexní podpory Vám rádi poskytneme veškeré informace týkající se stavební připravenosti Vaší stavby. Prostřednictvím našich smluvních partnerů si také můžete objednat schůzku či prohlídku stavby spolu s odbornou konzultací, díky které ušetříte čas i náklady a můžete se dozvědět o nejvhodnějším řešení pro Váš projekt.

OL - ostění levé
OP - ostění pravé
VN - výška nadpraží
SŠ - stavební šířka
SV - stavební výška

Technické řešení

Vratové křídlo je složeno ze 4 a více vertikálně uložených sekcí.
Ocelová sendvičová sekce s přerušeným tepelným mostem a dokonalá soustava těsnění po celém obvodu zaručují nejlepší tepelně izolační vlastnosti posuvných garážových vrat.Spoje mezi sekcemi jsou speciálně tvarované tak, aby v provozu nemohlo dojít k úrazu, např. skřípnutí prstů.

Velmi tichý chod, vysoká spolehlivost a maximálně vysoká užitnost jsou vlastnosti, které charakterizují posuvná sekční vrata TRIDO.
 

S automatickým pohonem německého výrobce SOMMER, který je špičkou v oboru automatizace (certifikováno až na 80 tisíc cyklů) tvoří ideální řešení pro Vaši garáž.

Posuvná vrata se odsouvají do boku. Sekce jsou zavěšené v pojezdové nosné kolejnici v horní části vrat.

Podlahové vedení vrat tvoří nerezový podlahový práh s nosností 3.5 tuny.

Design

Vzhled našich vrat je kromě kvalitního provedení a spolehlivosti garážových vrat dalším významným prvkem, na nějž klademe mimořádný důraz. Atraktivní garážová vrata totiž umocní estetickou jedinečnost Vašeho domu. Vyberte si i Vy z bohaté nabídky barev, dekorů, doplňků a designů.

Typy panelů garážových vrat

Hladký - H: zcela hladký povrch
Woodgrain - W: povrch imitující strukturu dřeva, výborně odolává mechanickému poškození
Stucco - T: povrch je charakteristický pravidelnými výstupky, výborně odolává mechanickému poškození
Mikrol - HM: vnější plech hladká mikrodrážka, vnitřní plech hladká lamela
Al rám - A1