Rychloběžná rolovací nebo skládací vrata, jsou vhodná pro použití ve výrobních a skladovacích halách, logistických centrech, supermarketech nebo hypermarketech. Slouží jako doplňkové uzavírání otvorů nebo jako předěl mezi skladem a výrobním nebo obchodním prostorem. Rychlé otevírání a zavírání umožňuje vysoký frekventovaný provoz, zamezuje úniku tepla, snižuje spotřebu energie, zabraňuje průvanu, prostupu chladu a horka, prachu a hluku.

V dodávkách rychloběžných vrat spolupracujeme s jedním z největších světových výrobců, firmou DITEC, která má s výrobou rychloběžných vrat již dlouholeté zkušenosti.

Stavební připravenost

Stavební připravenost je prvním a velice důležitým krokem před montáží nových vrat, proto jí věnujeme maximální pozornost. V rámci komplexní podpory Vám rádi poskytneme veškeré informace týkající se stavební připravenosti Vaší stavby. Prostřednictvím našich smluvních partnerů si také můžete objednat schůzku či prohlídku stavby spolu s odbornou konzultací, díky které ušetříte čas i náklady a můžete se dozvědět o nejvhodnějším řešení pro Váš projekt.

OL - ostění levé min. 350 mm
OP - ostění pravé min. 150 mm
VN - výška nadpraží min. 250 mm
SŠ - stavební šířka
SV - stavební výška

Rychloběžná vrata

Parametry