Sekční průmyslová vrata jsou navrhována a vyráběna dle individuálních přání zákazníka pro použití v průmyslových objektech – výrobní haly, sklady, garáže, autosalony, výstavní pavilony, mycí linky atd. Vzhledem k eleganci provedení, lze tato vrata TRIDO osadit i do exkluzivních budov bank a úřadů, nemocnic, supermarketů i občanské výstavby.

Spolehlivost, výborné tepelně-izolační vlastnosti a důraz na estetické řešení jsou hlavní přednosti těchto garážových vrat. Díky výhodné ceně a nadstandardním záručním podmínkám jsou ideálním řešením i pro nejnáročnějšího zákazníka.

Stavební připravenost

Stavební připravenost je prvním a velice důležitým krokem před montáží nových vrat, proto jí věnujeme maximální pozornost. V rámci komplexní podpory Vám rádi poskytneme veškeré informace týkající se stavební připravenosti Vaší stavby. Prostřednictvím našich smluvních partnerů si také můžete objednat schůzku či prohlídku stavby spolu s odbornou konzultací, díky které ušetříte čas i náklady a můžete se dozvědět o nejvhodnějším řešení pro Váš projekt.

OL - ostění levé min. 350 mm
OP - ostění pravé min. 150 mm
VN - výška nadpraží min. 250 mm
SŠ - stavební šířka
SV - stavební výška

Technické řešení

Vratové křídlo sestává ze sekcí 50 nebo 61 cm vysokých. Sendvičová sekce o tloušťce 40 mm je tvořena vnitřním a vnějším ocelovým pláštěm (0,5 mm) spojeným polyuretanovou pěnou.
Sekční vrata jsou nadlehčována vyrovnávací pružinou. Ruční ovládání malých a středních vrat je tak velmi jednoduché a nevyžaduje velkou fyzickou sílu.

Různé systémy kování umožňují přizpůsobit vrata téměř každé stavební situaci u novostavby i u renovace. Vrata jsou montována do zcela hotových stavebních otvorů či nosných konstrukcí včetně hotové podlahy. Pro průmyslová vrata je minimální výška nadpraží 250 mm, a to jak pro vrata bez pohonu, tak s pohonem.

Design

Vzhled našich vrat je kromě kvalitního provedení a spolehlivosti garážových vrat dalším významným prvkem, na nějž klademe mimořádný důraz. Atraktivní garážová vrata totiž umocní estetickou jedinečnost Vašeho domu. Vyberte si i Vy z bohaté nabídky barev, dekorů, doplňků a designů.

Typy panelů garážových vrat
Hladký - H: zcela hladký povrch
Woodgrain - W: povrch imitující strukturu dřeva, výborně odolává mechanickému poškození
Stucco - T: povrch je charakteristický pravidelnými výstupky, výborně odolává mechanickému poškození
Mikrol - HM: vnější plech hladká mikrodrážka, vnitřní plech hladká lamela
Al rám - A1

Sekční průmyslová vrata

Parametry