Nejjednoduší a nejekonomičtéjší verze vrat TRIDO. I v tomto ekonomickém provedení je kvalita nad úrovní vrat nabízených mnohými konkurenčními firmami. Vyžaduje minimálně nadpraží a ostění. Rozměrové omezení vrat vyhovuje naprosté většině běžných garáží. Nově je možné TRIDO Easy dodat ve všech standardních barevných provedeních a s jakýmkoliv sekčním panelem z naší nabídky.

Stavební připravenost

Stavební připravenost je prvním a velice důležitým krokem před montáží nových vrat, proto jí věnujeme maximální pozornost. V rámci komplexní podpory Vám rádi poskytneme veškeré informace týkající se stavební připravenosti Vaší stavby. Prostřednictvím našich smluvních partnerů si také můžete objednat schůzku či prohlídku stavby spolu s odbornou konzultací, díky které ušetříte čas i náklady a můžete se dozvědět o nejvhodnějším řešení pro Váš projekt.

OL - ostění levé
OP - ostění pravé
VN - výška nadpraží
SŠ - stavební šířka
SV - stavební výška

Technické řešení

Garážová vrata TRIDO Easy vyžadují minimálně nadpraží 8 cm a ostění 8 cm. Rozměrové omezení vrat je šířka 300 cm x výška 230 cm.

Design

Vzhled našich vrat je kromě kvalitního provedení a spolehlivosti garážových vrat dalším významným prvkem, na nějž klademe mimořádný důraz. Atraktivní garážová vrata totiž umocní estetickou jedinečnost Vašeho domu. Vyberte si i Vy z bohaté nabídky barev, dekorů, doplňků a designů.

Typy panelů garážových vrat
Hladký - H: zcela hladký povrch (není v běžném Easy setu, jen během akcí)
Woodgrain - W: povrch imitující strukturu dřeva, výborně odolává mechanickému poškození
Stucco - T: povrch je charakteristický pravidelnými výstupky, výborně odolává mechanickému poškození
Mikrol - HM: hladká mikrodrážka (není v běžném Easy setu, jen během akcí)

TRIDO Easy

Parametry